wt.. cze 25th, 2024

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Leasing Ford

2 min read

Czy jest możliwy – czy to dobra marka?

Kupić auto za gotówkę czy na kredyt? To dylemat wielu osób. Tylko czy faktycznie warto kupować, kiedy rynek oferuje nam leasing? Też się nad tym zastanawiasz? Jeśli tak, to zapraszamy do krótkiej lektury. W poniższym tekście prezentujemy bardzo przydatne informacje.

Leasing Ford – czy można wziąć w leasing samochody marki Ford?

Ford to marka ciesząca się ogromną popularnością. To jednak nie powinno wzbudzać zdziwienia, w końcu Ford zapewnia pojazdy komfortowe, innowacyjne, dla wielu szczyt spełnienia marzeń. Zakup nowego pojazdu dla wielu niestety oznacza konieczność zaciągnięcia kredytu lub odkładanie pieniędzy przez kilka lat. Czy aby na pewno tylko takie rozwiązania mamy? Przecież rynek oferuje o wiele więcej propozycji, w tym także leasing. Leasing Ford czy jest możliwy? Okazuje się, że tak! Dlatego, zamiast marzyć o nowym Fordzie, możemy bliżej przyjrzeć się temu, co ma do zaoferowania jeden z najpopularniejszych Dealerów samochodowych w Polsce. Na pewno nikt się nie rozczaruje, ponieważ oferta jest naprawdę imponująca.

Leasing Ford – jak to działa?

Leasing Ford oferowany jest na nowe oraz używane samochody osobowe i dostawcze. Aby o niego wnioskować, wystarczy wybrać samochód u Dealera, następnie określić wysokość wpłaty własnej i ustalić interesujący nas okres spłaty. Dealer Forda biorąc pod uwagę udzielone przez nas informacje, przedstawi ofertę leasingową, która będzie najbardziej odpowiadała naszym potrzebom. Następnie pozostają już tylko kwestie formalne, czyli zostaje spisana umowa i po wpłaceniu udziału własnego, Dealer przekazuje kluczyki do wybranego Forda. Można go użytkować do woli, czyli do czasu, aż wygaśnie termin umowy. Oczywiście w ramach umowy leasingowej trzeba liczyć się z tym, że co miesiąc będziemy ponosić pewne koszty za udostępnienie Forda, w wysokości stałej, o której mowa w umowie. W tym miejscu warto również wspomnieć o tym, że gdy umowa dobiegnie końca i zapłacona zostanie opłata końcowa, samochód może stać się naszą własnością.