czw.. lip 25th, 2024

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Leasing Bmw

2 min read

Szansą na wymarzony samochód

BMW to marka, która cieszy się popularnością nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Bardzo wiele osób marzy o tym, by choć przejechać się takim samochodem, bo na zakup ich po prostu nie stać. Jednak warto wiedzieć, że marka BMW jest marką otwartą, która zauważa potrzeby wszystkich swoich klientów i specjalnie dla nich postanowiła wprowadzić małe zamieszanie na rynku. O czym mowa? O ofercie leasingowej. Z pewnością nie raz słyszałeś już o różnego typu leasingowych, ale czy wiesz, że istnieje też coś takiego jak leasing BMW? Nie? To zapraszamy do krótkiej lektury!

Leasing Bmw – na czym polega?

Ogólnie mówiąc, leasing jest umową cywilnoprawną zawieraną pomiędzy leasingobiorcą a leasingodawcą. Na jej podstawie leasingodawca udostępnia leasingobiorcy samochód na określony czas – np. na miesiąc, 6 miesięcy lub 15 miesięcy, w zamian za comiesięczną ratę. A jak to wygląda z leasingiem BMW? Leasing Bmw nie odbiega od zasad standardowego leasingu. Tutaj również leasingobiorca wybiera sobie samochód marki BMW, następnie deklaruje firmie leasingowej, przez jaki czas będzie go użytkował i wspólnie ustalany jest harmonogram spłat. Po wstępnych ustaleniach zostaje spisana umowa i leasingobiorca otrzymuje kluczyki do nowego samochodu.

Leasing Bmw – czy warto?

Czy warto brać w leasing BMW? To dylemat bardzo wielu osób, w szczególności tych, które do tej pory nie miały styczności z ofertą leasingową. Przede wszystkim warto się zastanowić, co daje takie leasing. Leasing Bmw z pewnością pozwala na użytkowanie luksusowego samochodu przez określony czas. Nie trzeba brać kredytu, ani też odkładać latami na wymarzony pojazd. Warunki leasingowe dostosowywane są zawsze do możliwości finansowych leasingobiorcy, więc to kolejny atut leasingu, ponieważ nigdy nie obciąży naszego budżetu. Poza tym, gdy umowa leasingowa wygaśnie, to można kupić BMW po bardzo korzystnej cenie, lub rozejrzeć się za nową ofertą leasingową. Czy w takim razie warto? Jak dla nas zdecydowanie tak. Jednak ostateczna decyzja powinna być podjęta indywidualnie, po głęboki zastanowieniu.