pt.. wrz 22nd, 2023

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Mleasing – na co możemy liczyć?

2 min read

Mleasing jest jedną z najbardziej znanych firm w Polsce, która oferuje szereg ciekawych sposobów leasingowania. Na co dokładnie możemy liczyć? Sprawdzamy!

Mleasing – co warto wiedzieć o firmie?

Przede wszystkim Mleasing należy do czołówki firm leasingowych w Polsce, co oznacza, że to właśnie tutaj możemy być pewni, że mamy do czynienia z godną zaufania firmą. Jak wskazuje firma, jej celem jest dostarczenie klientom najlepszych rozwiązań leasingowych, by pomóc w rozwoju firm. Mleasing jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, co oznacza, że można tutaj liczyć na bardzo szeroki zakres usług.

Mleasing – na co możemy liczyć?

Oferta Mleasing

W Mleasing oferowany jest zarówno klasyczny leasing, jak i usługi wynajmu długoterminowego. Co to właściwie oznacza dla klientów? Firma zapewnia dostęp do różnego typu pojazdów, maszyn, urządzeń, sprzętu budowlanego oraz linii technologicznych. W ramach standardowej oferty znajdziemy tutaj leasing pojazdów do 3,5 tony, zarówno nowych i używanych samochodów osobowych, dostawczych, motocykli oraz quadów. W ramach oferty leasingowej możemy skorzystać z transportu ciężkiego, jak również maszyn i urządzeń (w tym także urządzeń medycznych). To jednak nie wszystko, gdyż w ramach oferty można także liczyć na usługi z zakresu najmu oraz zarządzania flotą samochodową. Jeśli chodzi o samą procedurę, to zawsze jest ona dostosowywana do potrzeb i możliwości klientów. Możemy liczyć na procedurę uproszczoną z wygodną ścieżką zawierania umowy, jak i ofertę indywidualną, opracowaną specjalnie pod nasze potrzeby i wymagania.

Dla kogo współpraca z Mleasing?

Jedną z najlepszych firm leasingowych w kraju charakteryzuje duża elastyczność, doświadczenie oraz szeroka oferta, co oznacza, że to dobre rozwiązanie dla dużych korporacji i instytucji. To jednak nie wszystko, ponieważ średniej wielkości przedsiębiorstwa oraz małe firmy również mogą liczyć na ciekawą współpracę i przystępne warunki leasingowania, więc tak naprawdę każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, może tutaj znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.