pon.. wrz. 20th, 2021

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Kredyt Hipoteczny Pko – na jakie cele można uzyskać kredyt hipoteczny?

2 min read

Słyszałeś o kredycie hipotecznym udzielanym przez bank PKO, lecz nie wiesz, na jakie cele można go przeznaczyć? Świetnie się składa, gdyż w poniższym tekście prezentujemy kilka ważnych informacji, które mogą Ci się przydać.

Kredyt Hipoteczny Pko – o czym mowa?

Bank PKO jest jednym z najbardziej znanych w naszym kraju. Nic dziwnego, skoro swoim klientom oferuje wiele ciekawych produktów. Kredyt Hipoteczny Pko to jedne z nich, dlatego warto mu się przyjrzeć bliżej. Dlaczego? Dla wielu kredyt hipoteczny może być jedyną szansą na spełnienie marzeń o posiadaniu domu lub mieszkania, odremontowania posiadanego lokum lub zmianę jego wystroju. Na czym dokładnie polega tego typu kredyt? Bank PKO oferuje swoim klientom finansowanie do 90% wartości nieruchomości, co oznacza, że my musimy pokryć zaledwie pozostałe 10%. Okres kredytowania wynosić może do 35 lat i to na bardzo korzystnych warunkach. Raty kredytu mogą być równe lub malejące, z możliwością zmiany formuły. Co więcej, można wnioskować o zawieszenie spłaty jednej raty w roku, jak również istnieje również możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.

Kredyt Hipoteczny Pko – na co można go przeznaczyć?

Na co tak naprawdę można przeznaczyć kredyt hipoteczny udzielany przez bank PKO? Z takim dylematem zmaga się bardzo wiele osób, ale nie ma w tym nic dziwnego, bo skąd mamy to wiedzieć? W końcu kredytów hipotecznych nie zaciągamy codziennie. Kredyt Hipoteczny Pko przede wszystkim możemy przeznaczyć na budowę, zakup lub remont domu. Uzyskane w ten sposób pieniądze można również przeznaczyć na zakup mieszkania, garażu lub miejsca postojowego. Osoby, które szukają środków na wykończenie lub wyposażenie nieruchomości, ucieszy fakt, że również mogą wnioskować o kredyt hipoteczny. Tak naprawdę oferta PKO oferuje całkiem sporo możliwości, ponieważ pieniądze z kredytu można przeznaczyć też na zakup i zagospodarowanie działki, na zakup działki pod budowę, jak również na przebudowę pomieszczeń lub budynków niemieszkalnych na cele mieszkalne.