pon.. wrz. 20th, 2021

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Kredyt Gotówkowy Ing jedną z ofert firmy

2 min read

ING Bank Śląski to bank z wieloletnią tradycją, który posiada w swojej ofercie wiele ciekawych produktów. Z jego oferty mogą korzystać jednakowo klienci indywidualni, jak i biznesowi. Na szczególną uwagę zasługuje kredyt gotówkowy. Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat? Koniecznie przeczytaj poniższy tekst.

Kredyt Gotówkowy Ing – co warto o nim wiedzieć?

Kredyt Gotówkowy Ing udzielany jest w kwocie od 1 ty. Zł do 160 tys. zł. Okres spłaty zobowiązania maksymalnie może wynieść 8 lat (96 miesięcy). W tym miejscu warto wspomnieć, że jeśli chcemy wykupić ubezpieczenie kredytu gotówkowego, to bank nie pożyczy nam więcej niż 100 tys. zł. To jednak nie wszystko, co powinno nas zainteresować. ING Bank Śląski pobiera prowizję tylko od zobowiązań przewyższających kwotę 60 tys. zł, potem prowizja wynosi 0 zł. Wysokość prowizji, jak również wszystkich opłat kredytu gotówkowego nie są stałe, ich wysokość zależna jest od tego, czy jesteśmy już stałymi klientami banku, czy też nowymi. I tak stali klienci mogą liczyć na prowizję i opłaty nieprzekraczające 4% wysokości zobowiązania, nowi klienci do 5% pożyczki.

Kredyt Gotówkowy Ing – jak wziąć kredyt gotówkowy?

O kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim tak naprawdę ubiegać może się każdy, lecz by go otrzymać, trzeba spełnić pewne warunki pożyczkodawcy. O jakich dokładnie warunkach mowa? Przede wszystkim należy potwierdzić stałe źródło dochodu oraz mieć ważny dowód osobisty. Następnie wystarczy wypełnić wniosek, wysłać go i czekać na decyzję. Ta zwykle pojawia się bardzo szybko, o ile dopilnujemy formalności.

Kredyt Gotówkowy Ing to ciekawa oferta, którą warto wziąć pod uwagę, gdy znajdziemy się w podbramkowej sytuacji. Oczywiście oferta firmy jest o wiele szersza, więc do swojej dyspozycji mamy również kredyty hipoteczne oraz różnego typu pożyczki. ING Bank Śląski zapewnia możliwość założenia lokaty, rachunku bieżącego, karty kredytowej, karty debetowej i wiele więcej. Aby się o tym przekonać, warto osobiście zgłosić się do banku.