pon.. wrz. 20th, 2021

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Kredyt Gotówkowy Santander – jakie są jego korzyści?

2 min read

Kredyt Gotówkowy Santander jest produktem bankowym, który wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Jakie dokładnie korzyści niesie ze sobą? Sprawdzamy!

Proste i jasne zasady

Przede wszystkim Santander udziela kredytu gotówkowego na bardzo jasnych i prostych zasadach. Aby się o niego ubiegać, wystarczy wypełnić formularz online, zgłosić się do najbliższego oddziału banku lub zadzwonić na infolinię.

Raty dopasowane do możliwości klientów

Kredyt Gotówkowy Santander pozwala na dostosowanie wysokości rat adekwatnie do swoich możliwości finansowych. To klienci decydują o tym, ile będą płacić co miesiąc. Trzeba przyznać, że to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ dzięki temu można uniknąć problemów ze spłatą i piętrzących się zaległości.

Kredyt Gotówkowy Santander i dodatkowe usługi

Każdy, kto zdecyduje się na kredyt gotówkowy w banku Santander, może skorzystać z atrakcyjnej oferty indywidualnego ubezpieczenia na życie. To jednak nie wszystko, w ramach Pakietu „Pomoc na zawołanie” można skorzystać z szybkiego oraz profesjonalnego wsparcia medycznego, oraz technicznego.

Wypłata gotówki bez wychodzenia z domu

Osoby, którym zostanie przyznany kredyt gotówkowy, same decydują o tym, w jaki sposób zostanie im wypłacona gotówka. Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą odebrać pieniądze osobiście w kasie oddziału banku Santander lub zdecydować się na przekaz pocztowy. Dla osób ceniących wygodę udostępniona przelew na rachunek osobisty, czyli by otrzymać pieniądze, nawet nie musimy ruszać się z domu. Następnego dnia roboczego po zawarciu umowy, pieniądze będą już czekały na koncie.

Wygodny sposób spłaty kredytu

Santander swoim klientom oferuje kilka możliwości spłaty kredytu, dzięki czemu każdy może wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie. I tak raty kredytu można spłacać w kasach oddziałów Santander Consumer Bank lub innego dowolnego banku, jak również przekazem pocztowym. Dla zwolenników łatwiejszych rozwiązań istnieje możliwość zleceń stałych z rachunku bankowego lub robienie przelewu.