pon.. wrz. 20th, 2021

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Kredyt Gotówkowy Alior Bank

2 min read

Co przygotował dla nas jeden z najpopularniejszych banków w Polsce?

Alior Bank jest instytucją, która na rynku pożyczkowym działa już wiele lat. Cieszy się nieposzlakowaną opinią wśród klientów, głównie ze względu na bardzo szeroką ofertę produktów. Co aktualnie znajdziemy w jej ofercie? Na pewno kredyt gotówkowy!

Kredyt Gotówkowy Alior Bank – podstawowe informacje

Kredyt Gotówkowy Alior Bank oferowany jest na kwotę nawet 180 tys. zł na maksymalnie 8 lat. Od kredytu pobierana jest prowizja w wysokości minimum 7% dla kwot powyżej 100 tys. zł, zaś RRSO pożyczki gotówkowej w Alior Bank wynosi 12,79%. Co ważne, jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z usługi ubezpieczenia na życie, możemy liczyć na atrakcyjne warunki spłaty zobowiązania.

Kredyt Gotówkowy Alior Bank – jak wziąć kredyt?

Kredyt Gotówkowy Alior Bank można wziąć na kilka sposobów. Jeśli nie chcemy ruszać się z domu, to wnioskować o kredyt możemy przez stronę internetową pożyczkodawcy. Osoby, które nie mają zbyt dużego doświadczenia z komputerem i Internetem, zawsze mogą udać się do jednego z oddziałów banku i tam wypełnić wniosek. Zanim jednak to zrobimy, upewnijmy się, że nasz dowód osobisty jest ważny, gdyż z niego będą spisywane nasze aktualne dane. Istotne jest również to, by wskazać poprawną kwotę kredytu oraz interesujący nas okres spłaty, czyli taką, którą będziemy w stanie spłacać w wyznaczonym terminie.

Dlaczego? Alior Bank dokładnie sprawdza klientów ubiegających się o kredyt, więc jeśli stwierdzi, że wnioskujemy o zbyt dużą kwotę i możemy mieć kłopoty w terminowej spłacie zadłużenia, to może zmienić ofertę i zaproponować taką, która będzie pasować do naszej zdolności kredytowej. Czas rozpatrzenia wniosku bywa różny – jeśli nasz wniosek będzie wymagał więcej pracy, to możemy trochę poczekać na decyzję. Dlatego, zawsze warto dopilnować wszystkich formalności, wnioskować o odpowiednie kwoty, a pożyczkodawca szybko wyda decyzję i będziemy mogli cieszyć się otrzymaną gotówką.