pon.. wrz. 20th, 2021

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Kredyt Gotówkowy Bez Zaświadczeń

2 min read

Kto może z niego skorzystać?

Kredyt gotówkowy jest jednym z najczęściej wybieranych zobowiązań. Jego popularność wynika z tego, że środki uzyskane z kredytu można przeznaczyć na dowolny cel. Może nawet nie wiesz, ale wiele tego typu pożyczek udzielane są nawet bez zaświadczeń.

Kredyt Gotówkowy Bez Zaświadczeń – czyli jaki?

Kredyt Gotówkowy Bez Zaświadczeń jest produktem, o który można ubiegać się w firmach pozabankowych, zwanych potocznie parabankami. Kredyt bez zaświadczeń w praktyce oznacza, że ubiegający się o niego nie są zobligowani do udowodnienia podanych wartości zaświadczeniem od pracodawcy. Można to zrobić w wygodny dla siebie sposób, na przykład wyciągiem z banku, który potwierdzi, że na nasze konto wpływa regularnie wynagrodzenie. Sama procedura ubiegania się o tego typu zobowiązanie została ograniczona do minimum, a to dlatego, że parabanki nie podchodzą tak restrykcyjnie do swoich klientów, jak banki. Aby ubiegać się o kredyt gotówkowy bez zaświadczeń, należy mieć stały dochód. Nie musi on jednak pochodzić z tytułu umowy o pracę, równie dobrze może pochodzić z renty rodzinnej, umowy o dzieło lub umowy zlecenie.

Kredyt Gotówkowy Bez Zaświadczeń – dla kogo?

Kredyt Gotówkowy Bez Zaświadczeń to zobowiązanie, o które może wnioskować każdy, kto ukończy 18. rok życia. Oczywiście to nie oznacza, że zaraz każdy może wziąć kredyt i jechać na wakacje. Trzeba jeszcze udowodnić, że mamy stałe źródło dochodu. Osoby, które chciałyby uzyskać kredyt bez wychodzenia z domu, powinny też mieć telefon i konto bankowe, ponieważ właśnie na rachunek bankowy zostaną przelane pieniądze. Jeśli nie mamy konta w banku, również możemy wnioskować o kredyt, ale wtedy po wypłatę pożyczki trzeba będzie udać się do placówki pożyczkodawcy.

Trzeba przyznać, że kredyt gotówkowy bez zaświadczeń to bardzo ciekawa propozycja firm pozabankowych. Pozwala w łatwy sposób zdobyć pieniądze na dowolny cel, ale pamiętajmy, by podchodzić do tego typu ofert bardzo rozważnie, ponieważ wszystkie zobowiązania trzeba będzie spłacić.