Leasing Toyota nową propozycją dla klientów indywidualnych
2 min readNa rynku dostępny jest bardzo ciekawy program leasingu, z którego mogą skorzystać klienci indywidualni. Co w nim takiego wyjątkowego? Sprawdzamy!
Leasing Toyota – czym jest?
Ogólnie mówiąc, leasing jest formą umowy cywilnoprawnej zawieranej pomiędzy dwiema stronami – leasingodawcą (finansującym) oraz leasingobiorcą (korzystającym) na czas określony. Na jej podstawie leasingodawca udostępnia samochód leasingobiorcy, za który ten zobowiązuje się płacić co miesiąc raty. A jak to wygląda w przypadku leasingu Toyoty? Leasing Toyota jest umową leasingu operacyjnego zawieraną na co najmniej 24 miesiące. Z pewnością uznać ją można za innowacyjną ofertę, ponieważ wcześniej z takiej opcji mogli korzystać tylko klienci ze strefy biznes. Leasing Toyota zapewnia niskie raty oraz możliwość wykupienia samochodu po zakończeniu umowy lub zwrócenie go leasingodawcy.
Leasing Toyota – jak działa?
Leasing Toyota oferuje bardzo przejrzyste i proste zasady. Tak naprawdę wszystkie formalności odbywają się w jednym miejscu. Co trzeba w takim razie zrobić? Określić wysokość miesięcznej raty, którą będziemy w stanie płacić za leasingowany pojazd. Aby to zrobić, warto skorzystać z kalkulatora leasingowego, gdzie podaje się roczny przebieg, czas, na jaki chcemy wziąć w leasing samochodów, określić interesujące nas usługi dodatkowe oraz opłatę wstępną. Cała procedura leasingowa została ograniczona do minimum, dzięki czemu szybko można otrzymać decyzję i przejść do podpisania umowy, co wiąże się także z otrzymaniem kluczyków do samochodu.
Leasing Toyota – czy warto?
Oferta leasingowa Toyoty brzmi ciekawie, ale osoby, które spotykają się z nią po raz pierwszy, mogą mieć wiele wątpliwości. Czy na pewno warto się na nią zdecydować? Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto zastanowić się, jakie zalety niesie ze sobą leasing Toyoty. Przede wszystkim mamy do czynienia z niskimi ratami oraz kompleksową usługę. Niska rata sprawia, że można użytkować pojazd wyższej klasy lub zapewnić samochód drugiej osobie. Czy więc warto? Zdecydowanie tak, ale ostateczną decyzję powinniśmy podjąć indywidualnie.