czw. Maj 6th, 2021

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Pożyczki Bez Bik

2 min read

Jedyny sposób na zdobycie potrzebnej gotówki dla zadłużonych

Zalegasz ze spłatą niektórych zobowiązań finansowych i obawiasz się, że zostało to odnotowane w Biurze Informacji Kredytowej? A może potrzebujesz kolejnej pożyczki, lecz nie wiesz, czy masz szansę ją otrzymać? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Pożyczki Bez Bik – co to takiego?

Pożyczki Bez Bik, zwana także pożyczką dla zadłużonych lub kredytem bez BIK, to rodzaj wsparcia finansowego udzielanego bez sprawdzania historii w Biurze Informacji Kredytowej, czyli instytucji gromadzącej w swoich bazach informacji o wszystkich zobowiązaniach finansowych (nie tylko bieżących, ale też przeszłych). Pożyczki bez BIK udzielane są zazwyczaj przez instytucje pozabankowe i dotyczą zazwyczaj takich form wsparcia finansowego, gdzie formalności są ograniczone do minimum.

Pożyczki Bez Bik – dla kogo?

Pożyczki Bez Bik dedykowane są przede wszystkim osobom, które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej lub mają problemy ze spłatą swoich dotychczasowych zobowiązań. Widniejąc w BIK jako dłużnicy z wysoką kwotą zaciągniętych zobowiązań lub mając problem z obsługą bieżących zaległości, nie mamy szans na kredyt w banku. W takich przypadkach, jeśli potrzebujemy na szybko gotówki, musimy szukać alternatywnych rozwiązań i wtedy pożyczka bez BIK może okazać się jedyną i najlepszą szansą.

Pożyczki Bez Bik – jak wziąć pożyczkę?

Sam proces ubiegania się o pożyczkę bez BIK jest bardzo prosty. Przede wszystkim musimy znaleźć najlepszą dla siebie ofertę pożyczkową. W tym celu możemy skorzystać z rankingu pożyczek bez BIK oraz porównywarek internetowych. Gdy uda nam się już godną uwagi ofertę, wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę. Z reguły instytucje pozabankowe oferują dwie możliwości wnioskowania o pożyczkę – przez Internet, czyli bez wychodzenia z domu, lub osobiście w placówce firmy pożyczkowej. Oczywiście, to który sposób wnioskowania zależy tylko i wyłącznie od nas. Jedno jest pewne, formalności zostały tutaj ograniczone do minimum, co oznacza, że czeka nas też szybkie rozpatrzenie wniosku i wydanie decyzji pożyczkowej.