niedz.. Sie 1st, 2021

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Kiedy warto zdecydować się na pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

3 min read

Chcąc odnosić sukcesy w biznesie, często trzeba korzystać z nadarzających się, wyjątkowych okazji. Brak wystarczających środków finansowych może przekreślić szansę na potrzebną inwestycję lub rozwój firmy. Aby tego uniknąć, warto korzystać ze sprawdzonych i łatwo dostępnych źródeł finansowania, takich jak pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania. Czym jest ten produkt i kiedy warto po niego sięgnąć?

Czym jest pożyczka pod zastaw nieruchomości?

Specjalny produkt finansowy, jakim są pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości to adresowana do właścicieli firm, atrakcyjna forma finansowania ich działalności gospodarczej. Pożyczana kwota zabezpieczona jest nieruchomością należącą do wnioskodawcy, co znacznie zwiększa szanse na uzyskanie pożyczki oraz pozwala skorzystać z uproszczonej weryfikacji zdolności kredytowej. Pożyczka pod zastaw nieruchomości bez BIK i KRD cieszy się tak dużą popularnością właśnie ze względu na swoją dużą dostępność i nieskomplikowaną procedurę.

Jakie korzyści daje pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania?

Możliwość uzyskania finansowania w wysokości od dziesięciu do kilkuset tysięcy złotych bez zbędnych formalności to zdecydowanie najważniejsza zaleta skorzystania z tego rodzaju pożyczki. Równie ważne jest to, że wszystkie formalności w Smartvest przedsiębiorca może załatwić bez wychodzenia z domu – wystarczy wypełnić wniosek znajdujący się na naszej stronie internetowej. Czas oczekiwania na decyzję kredytową nie przekracza zwykle 48 godzin, co również nie jest bez znaczenia w przypadku przedsiębiorców, chcących szybko otrzymać pieniądze. Warto dodać, że pożyczka pod zastaw nieruchomości może zostać wykorzystana na dowolny cel związany z prowadzeniem działalności gospodarczej. To przedsiębiorca decyduje o tym, czy pozyskane środki przeznaczy na spłatę bieżących zobowiązań, innych kredytów, wypłat pensji dla pracowników czy inwestycję w rozwój firmy.

Kiedy warto wnioskować o pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Uproszczona ocena zdolności kredytowej, brak weryfikacji w rejestrach gospodarczych oraz zabezpieczenie finansowania nieruchomością sprawiają, że pożyczka pod zastaw nieruchomości w Smartvest stanowi łatwo dostępne źródło finansowania. O jej uzyskanie warto postarać się w sytuacji, gdy:

– przedsiębiorca potrzebuje szybkich pieniędzy na inwestycję,

– bank lub leasingodawca odmawia finansowania ze względu na brak zdolności kredytowej,

– firma ma zaległości względem ZUS, urzędu skarbowego, kontrahentów lub pracowników,

– osoba prowadząca działalność dysponuje nieruchomością, pozwalającą ubiegać się o finansowanie,

– przedsiębiorstwo zmaga się z problemem zatorów płatniczych lub przejściowymi problemami z płynnością finansową.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości w Smartvest

Firma Smartvest specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pod zastaw nieruchomości na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Finansujemy zarówno jednoosobowe firmy, jak i spółki prawa handlowego. Pożyczka bez BIK zabezpieczona nieruchomością to atrakcyjny produkt dostępny również dla podmiotów, które działając na rynku od niedawna lub dopiero zamierzają na niego wejść. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem oraz do złożenia wniosku o finansowanie za pośrednictwem naszej strony www – to najszybsza droga do uzyskania pożyczki bez wychodzenia z domu.