wt.. cze 25th, 2024

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Skuteczne gadżety elektroniczne stosowane w marketingu

2 min read

Jedną z bardzo popularnych metod promocji są gadżety reklamowe, dzięki temu możemy nawiązać bliższy kontakt z klientem, dostępnych jest bardzo wiele gadżetów, mogą być to przedmioty codziennego użytku, które będą posiadały nasze logo, dane kontaktowe.

Gadżety reklamowe często kojarzone są z długopisami czy też smyczami, jednak warto poszukać bardziej funkcjonalnych gadżetów, które będą lepszymi nośnikami reklamy dla naszej firmy.

Skuteczne gadżety elektroniczne stosowane w marketingu

Powerbanki reklamowe to funkcjonalne gadżety promocyjne

Coraz częściej sięga się po gadżety elektroniczne, mogą być to bardzo praktyczne pamięci przenośne, jak również powerbanki. Z pewnością są to bardzo funkcjonalne urządzenia, często nosimy przy sobie pendrive czy też powerbank, który pozwoli doładować tablet czy też smartfon. Firmy oferujące gadżety reklamowe mogą przygotować nadruki na różnych powierzchniach, możemy wybrać powerbanki w obudowie z PVC czy metalu. Stosowany jest bardzo trwały sitodruk, który charakteryzuje się możliwością wykonania bardzo szczegółowych nadruków. Są to projekty komputerowe, które mogą posiadać wysoką rozdzielczość, dzięki czemu nawet na małym urządzeniu możemy umieścić logo firmy oraz dane kontaktowe. Na gadżetach reklamowych często umieszcza się numer telefonu czy adres internetowy firmy, w ten sposób klienci mają ułatwiony kontakt, w przypadku gdyby potrzebowali naszych usług czy też chcieli zakupić towar.

Często poszukuje się tanich gadżetów, które możemy w dużej ilości rozdawać klientom, dzięki temu mogą z nich korzystać także mniejsze firmy, które posiadają niewielki budżet na reklamę. W przypadku powerbanków możemy wybrać modele o mniejszej pojemności, które pozwolą na jednorazowe naładowanie telefonu komórkowego. Obecnie firmy mogą dostarczyć także mniejsze partie towaru, dlatego mamy okazję zamówić próbną ilość gadżetów reklamowych, sprawdzić jak nasi klienci będą reagowali na ten typ promocji.

Firmy zajmujące się dostarczaniem gadżetów reklamowych mogą zaoferować powerbanki reklamowe w różnych konfiguracjach, o różnej wielkości oraz pojemności. Wiele modeli kompaktowych, które możemy włożyć do kieszeni, jest dość niedrogich, dlatego możemy wykorzystać je jako spersonalizowane gadżety reklamowe. W ten sposób łatwo dotrzemy do dużej ilości klientów, powerbanki są często używane, dlatego jest to skuteczny nośnik reklamy.