śr. Gru 2nd, 2020

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Leasing Bez Bik, czyli jak łatwo wybrać ofertę leasingową

2 min read

Potrzebujesz nowego samochodu, ale nie masz oszczędności, by go kupić? A może rozważasz kredyt, ale obawiasz się, że Twoja zdolność kredytowa nie pozwoli Ci na zakup wymarzonego auta? Może to dobra okazja, by wziąć pod uwagę leasing, czyli jedną z najczęściej wybieranych form finansowania samochodu. Leasing nie dość, że pozwoli Ci spełnić marzenia, to jeszcze udostępnia narzędzia, które pomogą Ci łatwo wybrać odpowiednią dla siebie ofertę. O jakich narzędziach mowa? Leasing Kalkulator jest do Twojej dyspozycji! Zainteresowany? Zapraszamy do krótkiej lektury.

Leasing Bez Bik – co to takiego?

Leasing Kalkulator jest narzędziem dedykowanym osobom, które potrzebują skutecznej i fachowej pomocy w wyborze oferty leasingowej. Dzięki kalkulatorowi otrzymujesz dostęp do najlepszych ofert firm leasingowych wraz z możliwością poznania ich szczegółów, więc możesz zaoszczędzić sobie wielu godzin poszukiwania. Kalkulator leasingowy szybko przedstawi Ci wszystkie potrzebne informacje – dowiesz się o wszelkiego typu opłatach wynikających z tytułu leasingu, a więc o wysokości miesięcznej raty oraz kosztach całkowitych finansowania. Co ważne, kalkulator jest na bieżąco sprawdzany i aktualizowany, więc zawsze masz dostęp do najaktualniejszych danych i ofert leasingodawców. Możesz je na spokojnie sprawdzać i porównywać zgodnie ze swoimi preferencjami, ile chcesz i jak często tego potrzebujesz.

Leasing Bez Bik – jak za jego pomocą wybrać ofertę leasingową?

Leasing Kalkulator to intuicyjne narzędzie, więc z jego obsługą nie powinien mieć raczej nikt problemów. Aby za jego pomocą znaleźć dla siebie odpowiednią ofertę leasingową, potrzebujesz jedynie trochę wolnego czasu oraz urządzenia z dostępem do Internetu – możesz to zrobić za pośrednictwem smartfona, tabletu, laptopa, lub nawet komputera stacjonarnego. Następnie musisz ustawić odpowiednie parametry – czyli wskazać, jaki samochód Cię interesuje, podać rok produkcji oraz wskazać, jaki okres leasingowania Cię interesuje. Później pozostaje już tylko zapoznać się z poszczególnymi ofertami i wybrać tę najkorzystniejszą.

Te publikacje mogą Cię zainteresować