czw.. cze 1st, 2023

1Finanse.eu – Portal finansowy

Pomocne informacje na tematy finansowe w naszym kraju.

Dlaczego warto wykorzystać słodycze w promocji naszej firmy?

2 min read

Firmy, które chcą znaleźć ciekawe gadżety reklamowe, które przyciągną zainteresowanie klientów, z pewnością mogą zwrócić uwagę na cukierki w opakowaniach, które możemy sami zaprojektować, z pewnością będą to przykładowo krówki.

W tym przypadku możemy dobrać indywidualne projekty opakowań, możemy wysłać je formie elektronicznej lub też poprosić o wykonanie projektu graficznego. Naturalnie możemy umieścić tam grafikę lub tekst, może być to przykładowo logo naszej firmy, hasło reklamowe, także dane kontaktowe naszej firmy.

Dlaczego warto wykorzystać słodycze w promocji naszej firmy?

Krówki reklamowe to doskonały nośnik reklamy

Oczywiście mogą być to także różne słodycze okolicznościowe, w tym przypadku mogą być to krówki przygotowane specjalnie na chrzest, komunię, dużym zainteresowaniem cieszą się krówki na wesele. Możemy umieścić na nich przykładowo wizerunek obrączek, imiona państwa młodych, nazwisko. Z pewnością jeżeli chodzi o projekty mamy tutaj bardzo duże pole do popisu, z pewnością znajdziemy bardzo ciekawe pomysły, dzięki którym opakowania krówek staną się dodatkowym nośnikiem reklamy dla naszej firmy.

Tego rodzaju słodycze reklamowe to wiele zalet, warto zwrócić uwagę, iż w kilogramie krówek znajdzie się około 60 sztuk słodyczy, dlatego będziemy mogli rozdawać je dużej liczbie klientów, może to być dość tani pomysł na reklamę dla wielu firm. Z pewnością podczas różnego rodzaju spotkań branżowych, targów na naszym stoisku możemy rozdawać krówki, z pewnością przypadną one do gustu wielu naszym potencjalnym klientom.

Cennik krówek na zamówienie będzie zależny od ilości słodyczy, jaką zamówimy, często minimalną ilością jest 1 kg, możemy naturalnie wykorzystać nie tylko krówki, ale także inne słodycze, mogą być to popularne Michałki, migdały w czekoladzie, lizaki, różnego rodzaju czekoladki. Oczywiście możemy także zamówić specjalne pudełka, rozdawać krówki w pudełku z logo naszej firmy. Będzie to także doskonały pomysł na prezent świąteczny, krówki z własnym nadrukiem możemy także dołączać do koszy prezentowych dla naszych klientów.